אודות GILLETTE

אודות GILLETTE

נקודת מבט על דיוק

1900

לקינג סי. ג'ילט היה רעיון מהפכני לייצר סכינים חד פעמיים כה דקים וחזקים שהם נחשבו לבלתי ניתנים לייצור על ידי מדעני MIT מיומנים. כבר בשנת 1901, הוא הוכיח אותם על טעותם עם פריצת הדרך החדשנית שלו.

אודות GILLETTE

1971

®Gillette ייצרה את ®Trac II, מערכת הגילוח הראשונה בשני להבים.

אודות GILLETTE

1977

Gillette מציגה את מערכת Atra/Contour, מחסנית הגילוח הראשונה בעלת שני להבים עם ראש מסתובב, המאפשרת ללהבים להתאים טוב יותר לקווי מתאר הפנים להשגת גילוח קרוב יותר לעור.

אודות GILLETTE

1985

Gillette משיקה את Atra Plus / Contour Plus – השקת סכין הגילוח הראשון המצויד בפסי לחות.

אודות GILLETTE

1990

Gillette משיקה את ®Sensor – סכין הגילוח הראשון עם שני להבים, כשכל אחד מהלהבים מורכב באופן נפרד על קפיצים המתאימים את עצמם באופן אוטומטי לקווי המתאר של המתגלח.

אודות GILLETTE

1998

Gillette שוב מעלה את רף הביצועים עם ®MACH3, הסדרה הראשונה עם טכנולוגיית שלושת הלהבים, לגילוח חלק יותר וקרוב עוד יותר לעור הפנים.

אודות GILLETTE

2004

Gillette מציגה את M3Power – מערכת הגילוח הרטוב הראשונה בעולם המשתמשת בטכנולוגיית הסוללות, ומספקת מיקרו-פולסים המסייעים בשיפור החלקת סכין הגילוח לגילוח נוח יותר.

אודות GILLETTE

2006

מכשירי הגילוח מסדרת ®Gillette Fusion הושקו בגרסה ידנית וחשמלית. הם מאופיינים בחמישה להבים, מתעלים על כל תכונות ה-MACH3, ומספקים את הגילוח הנוח ביותר והקרוב ביותר לעור של Gillette.

אודות GILLETTE

2014

ההתפתחות הבאה במהפכת הגילוח שלנו היא ™Gillette FlexBall – מכשיר גילוח מסתובב הבנוי כדי למקסם את המגע עם כל קווי המתאר של פני הגבר.

אודות GILLETTE

2016

™Gillette Fusion ProShield, עם פסי לחות לפני ואחרי הלהבים המגנים מפני גירויים בזמן הגילוח.