Nuestra historia Gillette

נקודת מבט על דיוק

מורשת הדיוק שלנו החלה הודות לאדם אחד, קינג סי. ג'ילט. חזונו העניק השראה במשך מאה שנות חדשנות כדי להעניק לך את הגילוח הטוב בעולם. ועדיין לא סיימנו.

אנו נפסיק לייצר סכיני גילוח רק כאשר לא נוכל להמשיך ולשפר אותם.
King c Gillette Signature

ההיסטוריה של הגילוח: מדע, טכנולוגיה וחדשנות הגילוח של GILLETTE

הסיפור של Gillette הוא סיפור על החיפוש הבלתי פוסק אחר שלמות. הוא עוסק בתשוקה למדע ולטכנולוגיה. אבל לפני הכול, זה סיפור על הגילוח.

ההיסטוריה של הגילוח המודרני מתחילה עם הספָּר.

לפני הופעתם של סכיני הגילוח החדישים עם המחסנית, הגילוח הטוב והחלק ביותר היה כרוך בביקור אצל הספר, המספק גילוח מקצועי. הספרים היו מיומנים מאוד בגילוח, מתורגלים ומנוסים בסוגים שונים של פנים ושיער, והיה להם מגוון של כלים שונים לביצוע העבודה.

לאחר ריכוך השיער ועור הפנים בעזרת מגבת חמה, הספר היה מורח שכבת קצף עבה של קרם גילוח על פניו של הלקוח במטרה להוסיף לחות לשערות ולסכך את העור.

לאחר מכן, הספר היה מותח בזהירות את העור, אזור אחר אזור, כדי ליצור משטח ישר. היה צורך במיומנות רבה כדי להפעיל את מידת הלחץ המתאימה על התער הישר כדי לגלח בזווית המושלמת, תוך שימוש ברגישות אצבעותיו ובסיבוב כף ידו.

התוצאה הותירה את הלקוח נקי, רענן וחלק. זו הייתה חוויה מפנקת ומרגיעה - אך יקרה וגוזלת זמן. וכזו שקשה לשחזר בבית.

הייתה חייבת להיות דרך טובה יותר וזולה יותר בה גברים יוכלו לקבל גילוח קרוב ונוח. הייתה חייבת להיות אפשרות להביא את כישורי הספר לתוך חדר הרחצה הפרטי.

אדם בשם קינג ק' ג'ילט מצא את הדרך. קינג ג'ילט יצר את סכין הגילוח הראשון במיוחד כדי להביא את איכויות הגילוח של הספר לתוך הבית. על אף מאמציו להמשיך ולשפר את העיצובים שלו עד שלא יהיה עוד מקום לשיפור נוסף, ההתפתחות של סכיני הגילוח לגברים האריכה ימים הרבה אחרי קינג ג'ילט, והיא עדיין נמשכת על-ידי החברה הנושאת את שמו.

ההיסטוריה של הגילוח התפתחה בד בבד עם ההתפתחות של סכין הגילוח לגבר. צורת המחסנית ומספר הלהבים השתנו עם הזמן, והוכנס ראש מתכוונן בין הלהבים והידית - כמו בסכין ProGlide עם טכנולוגיית FlexBall - שנועד לחקות בצורה טובה יותר את הסיבוב של פרק כף ידו של הספר ולאפשר מגע טוב יותר בין התער והעור.

כל גרסה של סכין הגילוח של Gillette קירבה אותנו יותר ויותר לשחזור המיומנות של הספר. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך מתקדמים גם סכיני הגילוח, המעצבים, הג'ל וקצף הגילוח ומוצרי הטיפוח האחרים שלנו.

עתיד הגילוח

גברים בוחרים ב-Gillette כדי למלא את צורכי הגילוח שלהם כבר מעל ל-100 שנה. אנו מפתחים את המוצרים שלנו במענה למה שגברים רוצים: – גילוח קרוב יותר, נוחות רבה יותר ופחות שערות שפוספסו.

ההיסטוריה של הגילוח ממשיכה לתרום לעתיד של דגמי סכין הגילוח לגבר של Gillette. כל שינוי שאנו עושים בסכיני הגילוח ובלהבים שלנו הוא צעד נוסף לקראת השגת השאיפה האינסופית שלנו ליצירת גילוח מושלם.

אב טיפוס

לקינג סי. ג'ילט היה רעיון מהפכני לייצר סכינים חד פעמיים כה דקים וחזקים שהם נחשבו לבלתי ניתנים לייצור על ידי מדעני MIT מיומנים. כבר בשנת 1901, הוא הוכיח אותם על טעותם עם פריצת הדרך החדשנית שלו.

חדש ומשופר

Gillette® שמה לה למטרה ליצור את החידוש המכני הראשון מאז הקמת החברה – הפיכה של זווית הלהב למדויקת יותר ושיפור של האחיזה, כמו גם התאמות בפתיחה ובסגירה. "המכשיר המדויק" הראשון.

מתכוונן

הושק סכין הגילוח המתכוונן הראשון עם שלושה מצבים – לזקנים קלים, בינוניים וצפופים. עם הזמן נוספו עוד מצבים, עד לתשעה בסך הכל. זה היה הניסיון המכני המפורש הראשון של החברה לייצר סכין ש"לוקח חלק" בהתאמת זווית הלהב לפנים.

TECHMATIC

סכין זה היה הראשון עם "רצועה רציפה" נגללת וניתנת לשליפה. משמעות הדבר היא שהמשתמש כבר לא היה צריך לגעת בלהב. עיצוב זה היווה התפתחות סגנונית גדולה של ה-Techmatic המקורי, שהיה סכין הדגל של Gillette מעל 30 שנה; הוא היווה ביטוי לעיצוב התעשייתי הניסיוני שרווח באותה התקופה.

TRAC II®

Gillette® ייצרה את Trac II®, מערכת הגילוח הראשונה בשני להבים.

ATRA®

Gillette מציגה את מערכת Atra/Contour, מחסנית הגילוח הראשונה בעלת שני להבים עם ראש מסתובב, המאפשרת ללהבים להתאים טוב יותר לקווי מתאר הפנים להשגת גילוח קרוב יותר לעור.

ATRA PLUS®

Gillette משיקה את Atra Plus / Contour Plus – השקת סכין הגילוח הראשון המצויד בפסי לחות.

SENSOR®

Gillette משיקה את Sensor® – סכין הגילוח הראשון עם שני להבים, כשכל אחד מהלהבים מורכב באופן נפרד על קפיצים המתאימים את עצמם באופן אוטומטי לקווי המתאר של המתגלח.

MACH3

Gillette שוב מעלה את רף הביצועים עם MACH3®, הסדרה הראשונה עם טכנולוגיית שלושת הלהבים, לגילוח חלק יותר וקרוב עוד יותר לעור הפנים.

M3POWER

Gillette מציגה את M3Power – מערכת הגילוח הרטוב הראשונה בעולם המשתמשת בטכנולוגיית הסוללות, ומספקת מיקרו-פולסים המסייעים בשיפור החלקת סכין הגילוח לגילוח נוח יותר.

FUSION

מכשירי הגילוח מסדרת Gillette Fusion® הושקו בגרסה ידנית וחשמלית. הם מאופיינים בחמישה להבים, מתעלים על כל תכונות ה-MACH3, ומספקים את הגילוח הנוח ביותר והקרוב ביותר לעור של Gillette.

BODY®

Gillette משנה את תחום גילוח שיער הגוף של גברים עם פיתוח סכין הגילוח הראשון המותאם במיוחד למבנה הגוף הגברי — GILLETTE BODY®

PROGLIDE

ההתפתחות הבאה במהפכת הגילוח שלנו היא Gillette FlexBall – מכשיר גילוח מסתובב הבנוי כדי למקסם את המגע עם כל קווי המתאר של פני הגבר.

PROSHIELD

Gillette ProShield עם פסי הלחות לפני הלהבים ואחריהם, עוזר להגן על העור מפני גירויים. סכיני הגילוח ProShield כוללים גם את טכנולוגיית FlexBall.

GILLETTE® SKINGUARD SENSITIVE

Gillette® SkinGuard Sensitive הוא מכשיר הגילוח הראשון שלנו שנוצר במיוחד לגברים עם עור רגיש הסובלים מגירוי ואדמומיות בגילוח.

מגן על הפלנטה שלנו

ENVIRONMENTAL SUSTAINABILITY

שומרים על כוכב הלכת שלנו
למידע נוסף
להביא את המיטב של החברה

SOCIAL SUSTAINABILITY

לחשוף את הטוב ביותר שבחברה
למידע נוסף