להביא את המיטב של החברה

לחשוף את הטוב ביותר שבחברה

Gillette מחויבת לעורר בכל גבר, בכל גיל ובכל שלב בחיים, השראה להיות במיטבו. החזון שלנו הוא לספק חוויות טיפוח מדהימות, ולהמשיך להפוך את העולם למקום טוב יותר לדורות הבאים. כמובילים בתחום הטיפוח במשך למעלה ממאה שנים, אנו מכירים בחשיבות של הנחלת מורשת חזקה. על כן אנו הופכים תוכניות חברתיות וסביבתיות לחלק בלתי נפרד בכל מעשינו. אנו רוצים שהמותגים שלנו ישמשו כוח מניע טוב להיום, למחר, וגם הרחק אל העתיד.

בזמנים מאתגרים אלה, Gillette מקבלת על עצמה לתרום את חלקה על ידי שמירה על בריאותם ורווחתם של עובדינו, תוך מתן שירות לצרכנים ברחבי העולם הסומכים על המותגים שלנו, תמיכה בעובדים, בארגוני סיוע ובקהילות שנמצאות בקווי החזית של מגיפה עולמית זו.

איננו יודעים כמה זמן יימשך משבר זה, אך אנו יודעים כי המסירות והעמידות של עובדי הבריאות האמיצים וכוחות המענה הראשוני יימשכו זמן רב יותר. וכך גם המחויבות שלנו להמשיך לתמוך בהם ולשרת אותם, כמו גם את הצרכנים והקהילות שלנו, בכל דרך שנוכל. למידע נוסף על התגובה של Gillette ל-COVID-19.

למידע נוסף על התגובה של P&G ל-COVID-19.

אנו אוהבים את הקהילות ברחבי העולם שבהן אנו חיים ועובדים, ובמשך עשרות שנים תמכנו בהן באמצעות עמותות שתורמות לשינוי גדול בחייהן של השכבות המוחלשות. חלק מהתוכניות הללו כוללות יצירת מודלים חזקים לחיקוי עבור הצעירים, תוכניות אחרות עוזרות לספק מחסה לחסרי בית או לטפל בקשישים.

אנו שמחים לתמוך בתנועת "Movember" כדי לעורר מודעות לנושאים חברתיים ובריאותיים של גברים.
Duplicate Image - Lo mejor para el hombre SP image

הכי טוב שגבר יכול להיות

מאז תחילתה, Gillette מחויבת לעזור לגברים להיראות, להרגיש ולהיות במיטבם.

מחויבות זו באה לידי ביטוי באמצעות מטרת המותג שמעניקה השראה לכל מעשינו – "טיפוח הדור הבא של גברים". עבור דור הגברים הבא, המשמעות היא צמצום השפעתנו על איכות הסביבה ותמיכה באנשים ובתוכניות שהופכים את העולם למקום טוב יותר.

תרומות

ב-15 השנים האחרונות תרמנו לתחומים חשובים אלה מעל 50 מיליון דולר.

הכי טובים שגברים יכולים להיות

בשנת 2019 השקנו את מסע הפרסום שלנו "הכי טובים שגברים יכולים להיות" (Best Men Can Be) כדי לעודד, לחנך ולעזור לגברים בכל הגילאים להשיג את המיטב האישי שלהם, ולהיות מודלים לחיקוי עבור הדור הבא.

לנקוט פעולה משמעותית

אנו מחויבים לסכום של מעל מיליון דולר בשנה למשך 3 השנים הבאות בארה"ב, לעבודה עם שותפים חזקים ללא מטרות רווח כדי לעזור להעניק השראה לדור הבא להיות במיטבו.

En Todo El Mundo

מגן על הפלנטה שלנו

ENVIRONMENTAL SUSTAINABILITY

שומרים על כוכב הלכת שלנו
למידע נוסף