ראה כיצד Gillette מתגייסת לעזרה בתגובה ל-COVID-19. למידע נוסף
close

Covid 19

אנו מתגייסים לעזרה

בזמנים מאתגרים אלה, Gillette תורמת את חלקה כדי לשמור על בריאותם ורווחתם של עובדינו, כדי לתת שירות לצרכנים ברחבי העולם הסומכים על המותגים שלנו, וכדי לתמוך בעובדים, בארגוני סיוע ובקהילות שנמצאים בקווי החזית של מגפה עולמית זו.

איננו יודעים כמה זמן יימשך משבר זה, אך אנו יודעים כי המסירות והעמידות של עובדי מערכת הבריאות וצוותי המענה הראשוני האמיצים יימשכו זמן רב יותר. וכך גם המחויבות שלנו להמשיך לתמוך בהם ולשרת אותם, כמו גם את הצרכנים והקהילות שלנו, בכל דרך שנוכל.

הגנה על האנשים שלנו

לכל אורך תקופת התפשטות המגפה, מתקני הייצור שלנו ממשיכים לעבוד. לשם כך, עלינו לחשוב תחילה על העובדים שלנו. ההגנה על האנשים שלנו מאפשרת לנו להמשיך לייצר, לארוז ולשלוח את המוצרים הדרושים לכל העולם.

אנו מעריכים ומעדכנים בקביעות את המדיניות שלנו, עם הדרכה מאנשי מקצועות הרפואה. מדידות חום גוף, ריחוק פיזי ויישום מקיף של תהליכי התברואה שלנו הם רק חלק קטן מהדרכים שבהן אנו דואגים לצוות שלנו.

עזרה לעובדי מערכת הבריאות ולצוותי המענה הראשוני

עובדי מערכת הבריאות וצוותי המענה הראשוני מתמודדים כעת מול זנים חדשים של COVID-19 בכל יום, והם סומכים על ציוד מגן אישי שיגן עליהם. למרבה הצער, יש כיום מחסור עצום בציוד זה.

אנו מחויבים לעזור. ב-Gillette, אנו מנצלים באופן מיטבי את המשאבים שלנו כדי שלנוכל לייצר ולהפיץ את המוצרים שהעולם זקוק להם נואשות.

מסכות

מרכז הגילוח העולמי שלנו בדרום בוסטון, מסצ’וסטס, תרם לאחרונה את המלאי שלו שכלל 75,000 מסכות נשימה N95 לבתי חולים במסצ’וסטס.

סכיני גילוח

המרכז לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) מעודד גברים להתגלח לפני שהם עוטים מסכות נשימה, כדי להבטיח התאמה טובה של המסכה.

אנו מסייעים בכל העולם על-ידי תרומה של יותר ממיליון סכיני גילוח לעובדי מערכת הבריאות ולצוותי המענה הראשוני.

אנו מסייעים בכל העולם על-ידי תרומה של יותר ממיליון סכיני גילוח לעובדי מערכת הבריאות ולצוותי המענה הראשוני.

צוות הטיפוח של P&G בסין היה הראשון שהיה צריך לנהל את המשבר הזה, והראשון שהתגייס לסייע לקהילות שלו, עם אלפי מכונות גילוח של Gillette ו-Braun שסופקו, לצד מוצרי P&G אחרים, לעובדי מערכת הבריאות הנלחמים בחזית במחוז ווהאן ומחוץ לו.

ברוסיה סיפקנו 12,000 סכיני גילוח כחלק מתוכנית הסיוע "טיפול לכל בית" של P&G כחלק מהתוכנית להילחם בהתפשטות מגפת הקורונה. ב-5 באפריל, הצוות במפעלנו בסנט פטרסבורג קיים משמרת צדקה לייצור 500,000 סכיני גילוח חד-פעמיים עבור אנשי מקצועות הרפואה והמתנדבים ברוסיה. בהמשך, החברה ייצרה 500,000 סכיני גילוח חד-פעמיים נוספים לתרומה, כשהיא מספקת בכך סך כולל של מיליון סכיני גילוח חד-פעמיים לקהילות רפואיות במוסקבה, בסנט פטרסבורג, במחוז מוסקבה, במחוז לנינגרד, בקמרובו, בנובוסיבירסק ובאזורים אחרים.

בבריטניה תרמנו למעלה מ-47,000 סכיני גילוח לעובדי קו החזית של שירות הבריאות הלאומי (NHS), הממשיכים לשמור על בטיחות הציבור הבריטי.

עובדים במפעל מנאוס בברזיל תרמו סכיני גילוח Prestobarba ו-Mach3 לעובדי מערכת הבריאות.

ברחבי אירופה תרמנו 10,000 סכיני גילוח לצלב האדום בספרד, 8,500 סכיני גילוח Gillette ו-Venus לארגון Innatura בגרמניה, יותר מ-25,000 סכיני גילוח ומיכלי ג'ל גילוח לצלב האדום באיטליה, ונתרום יותר מ-50,000 סכיני גילוח וערכות גילוח לצלב האדום ולמוסדות בריאות בצרפת, בבלגיה ובהולנד בשבועות הקרובים.

בקנדה תרמנו סכיני גילוח ועזרי גילוח באמצעות ארגון GlobalMedic עם תכניות לתרומת 35,000 ערכות גילוח לגברים ולנשים עבור עובדי מערכת הבריאות בשבועות הקרובים.

בארה"ב תרמנו 20,000 סכיני גילוח לארגון Direct Relief, שיסייע להפיצם לעובדים ברחבי המדינה.

מגני פנים

מגני פנים נלבשים מעל מסכות נשימה N95 כדי להגן עליהן מפני זיהום ונזק. כאשר נודע לצוות Gillette על המחסור בציוד מגן אישי במהלך המשבר, שיתפנו פעולה ומינפנו את הכישורים שלנו כדי ליצור אב טיפוס של מגן פנים לעבודה. אב הטיפוס אושר, והתחלנו כבר בייצור ובהרכבה במרכז הגילוח העולמי שלנו בדרום בוסטון, מסצ'וסטס. הפצנו למעלה מ-100,000 מגני פנים לארגוני שירותי בריאות במסצ'וסטס, והתחייבנו לתרום 200,000 מגנים נוספים בחודשים הקרובים.

צפו בגיליון מפרט המוצר של מגן הפנים שלנו>

ג'ל לחיטוי ידיים

בשניים ממתקני הייצור שלנו לג'ל הגילוח Gillette, התחלנו לייצר ג'ל לחיטוי ידיים. היעד שלנו הוא להבטיח שנייצר מוצרים המאפשרים ללקוחות, לבתי חולים ולארגוני סיוע לבצע את עבודתם בבטחה. בעזרת כל חברי משפחת P&G, אנו מתכוונים לייצר לפחות 45,000 ליטרים של ג'ל לחיטוי ידיים בכל שבוע.

Twitch Stream Aid

אנו גאים בכך שעבדנו עם שותפינו ב-Twitch למען עריכת אירוע Twitch Stream Aid. אירוע זה משך 50 מיליון צופים שהוזמנו לשחק, לצפות ולהופיע. הכוכבים של Twitch, סלבריטאים בינלאומיים ותרומה של מיליון דולר מ-P&G (עם Gillette) עזרו לנו לגייס 2.7 מיליון דולר עבור קרן הסולידריות של ארגון הבריאות העולמי (WHO) למלחמה במגפת COVID-19.

תמיכה בקהילות שלנו

עד כה נתרמו על ידי P&G מוצרים ושירותים בשווי שעולה על 15 מיליון דולר. נמשיך להגדיל את התרומות שלנו תוך כדי פעילותנו עם קהילות בכל העולם. מטרתנו המתמשכת היא להבטיח שמשפחות נזקקות יזכו ליהנות מיתרונות הניקיון, הבריאות וההיגיינה שמוצרי P&G יכולים לספק.

אנו תומכים בקהילות שלנו בכל העולם על ידי מתן תרומות למשפחות נזקקות.

אנו תומכים בקהילות שלנו בכל העולם על ידי מתן תרומות למשפחות נזקקות.

במפעל Gillette בביוואדי בהודו סיפקנו מארזי מזון כדי לתמוך בלמעלה מ-800 משפחות של עובדים מהגרים.

ברחבי אירופה תרמנו יותר מ-150,000 אירו למאמצי הסיוע, ואנו פועלים בשיתוף עם שגרירי Gillette,‏ Venus ו-Braun שלנו בכל האזור במטרה להעלות מודעות ולגייס כספים למאמצי הסיוע.

הצוות בקוריאה סיפק תמיכה כספית ותרומות מוצרים עבור עובדי מערכת הבריאות המקומית באמצעות מוסדות רפואיים מטעם הממשלה בדאגו (העיר שנפגעה באופן הקשה ביותר מ-COVID-19).

בווייטנאם אנו מספקים תרומות כספיות למטרת רכישת ציוד מגן אישי עבור צוותים רפואיים. כמו כן, סיפקנו תרומות של מוצרים למרכזי בידוד. בנוסף, אנחנו מפעילים תוכנית שבה החברה מכפילה את תרומות העובדים המיועדות לארגוני הסיוע. Gillette פעילה במתן תרומות בכל רחבי אזור לוס אנג'לס.

תרמנו תרומות בארגנטינה ובברזיל באמצעות הצלב האדום, בפנמה בעזרת שר הבריאות, ובפרו באמצעות בנק המזון. כמו כן, אנו מספקים מוצרים (וכיורי רחצה) מתוצרת P&G בשווי 135 מיליון דולר למרכזי טיפול. יוזמה זו תסייע לקהילות פגיעות, כולל חסרי הבית ויוצאי הצבא.

למדו עוד על התגובה של P&G ל-COVID-19.