ראה כיצד Gillette מתגייסת לעזרה בתגובה ל-COVID-19. למידע נוסף
close

שאלות נפוצות על ג'ילט

Gillette


Gillette

 1. אילו סכינים של Gillette מתאימים למכשיר הגילוח שלי?

  לביצועי הגילוח הטובים ביותר, אנו ממליצים שתשתמש בסכינים שנועדו לשימוש עם מכשיר הגילוח שלך. למציאת מידע זה, בקר בעמוד פרטי המוצר של מכשיר הגילוח הספציפי שלך, או אם אתה מעוניין ללמוד על כל הסכינים המתאימים לשימוש עם ידית האחיזה של סכיןהגילוח שלך, בחן את הטבלה שלהלן או הורד את הרשימה המלאה.

  סוג מכשיר הגילוחהתאמת סכין
  Gillette
  סכיני גילוחמתאים לכל סכיני הגילוח מסוג Fusion ProShield,‏ Fusion ProGlide ו-Fusion

  סכיני גילוחמתאים לכל סכיני הגילוח מסוג Fusion ProShield,‏ Fusion ProGlide ו-Fusion
  Gillette
  Styler - מסדר זקן וסכין גילוחמתאים לכל סכיני הגילוח מסוג Fusion ProShield,‏ Fusion ProGlide ו-Fusion
  Gillette
  סכיני גילוחמתאים לכל סכיני הגילוח מסוג Fusion ProShield,‏ Fusion ProGlide ו-Fusion
  Gillette
  סכיני גילוחמתאים לכל הסכינים מסוג MACH3

  אינך מוצא את סכין הגילוח שלך?  בדוק בטבלה המלאה המציגה את ההתאמה בין מכשירי הגילוח לבין סכיני הגילוח של Gillette. 

  חזור למעלה
 2. מהם ההבדלים בין מכשירי הגילוח החשמליים למכשירי הגילוח הידניים של Gillette?

  Gillette מייצרת מכשירי גילוח חשמליים הכוללים את אותם מרכיבים בסיסיים כמו מכשיר גילוח ידני, אך רוטטים כאשר הם מופעלים. מכשירי הגילוח החשמליים דורשים סוללות מסוג AAA, וניתן להפעיל אותם על ידי לחיצה על כפתור ההפעלה בידית. מכשיר הגילוח החשמלי יכבה באופן אוטומטי לאחר 8 דקות, אולם ניתן להפעילו מחדש. כל מכשירי הגילוח החשמליים בטוחים לשימוש במקלחת. כמו כן, ניתן להחליף את כל מחסניות המילוי של מכשירי הגילוח החשמליים במחסניות הבסיסיות של הדגם הידני, ובמקרה של מוצרים מסדרת סכיני הגילוח פיוז'ן‏ (פיוז'ן, ProGlide, פיוז'ן ProShield ו-Styler), כל מחסנית מילוי של מוצר פיוז'ן תתאים לכל מכשיר של סכין גילוח מסדרת פיוז'ן.למד אילו להבים מתאימים לשימוש עם ידית האחיזה שלך..

  חזור למעלה
 3. כיצד ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות של Gillette או להשאיר תגובה?

  אם יש לך שאלות או תגובות הנוגעות למוצרי Gillette, באפשרותך להתקשר למספר 1800666775 אולשלוח לנו דואר אלקטרוני.

  חזור למעלה
 4. איזה מכשיר גילוח של Gillette הוא הטוב ביותר לגילוח זקן ועיצובו?

  כל מכשיר גילוח של Gillette יכול לסייע לך בטיפוח הזקן, אך שימוש במכשיר גילוח מתקדם יותר מקל על העבודה. מכשיר גילוח הכולל מספר להבים, כגון מכשיר הגילוח החשמלי Gillette Fusion ProGlide עם טכנולוגיית ‎‏FlexBall™‎‏, כולל להבי גילוח הממוקמים במרווחים קטנים יותר ובכך מסייעים בהפחתת הלחץ המופעל על כל להב, לנוחות רבה יותר ולהפחתת גירויים.

  אם אתה זקוק לעיצוב עדין של הזקן, בדוק את Gilette ProGlide Styler - מעצב זקן ומכשיר גילוח חשמלי. זהו מעצב 3 ב-1 המסדר באופן שווה, מעניק גילוח קרוב ומאפשר עיצוב מדויק של הקצוות הודות למעצב החשמלי שפותח על ידי Braun, שנועד להעניק יכולת תמרון ודיוק.

  לקבלת רעיונות והשראה לעיצוב הזקן לפי בחירתך, צפה בסרטונים של Gillette לעיצוב שיער הפנים.

  חזור למעלה
 5. כמה זמן ניתן להשתמש בסכין גילוח מסוג Gillette Fusion ProGlide?

  כל סכין מסוג Fusion ProGlide או ProShield מאפשר גילוח למשך עד חודש. כדי לשמור על פס הלחות לאורך זמן, אחסן את סכין הגילוח שלך במעמד המצורף או עם הפנים כלפי מעלה - הרחק ממשטחים לחים.

  חזור למעלה
 6. האם סכיני הגילוח ומכשירי הגילוח של Gillette ניתנים למחזור?

  נכון להיום, מכשירי הגילוח וסכיני הגילוח שלנו אינם מסווגים כניתנים למחזור. למידע בנוגע למאמצי הקיימות של P&G, אנא בקר באתר הקיימות התאגידי שלנו.

  חזור למעלה
 7. האם Gillette יכולה להציע לי טיפים לגילוח טוב יותר?

  עם מעל למאה שנות ניסיון וחדשנות המגבות את המוצרים שלנו, למדנו דבר או שניים על גילוח. התחל עם מאמרים וסרטוני הסברה על גילוח שיער הפנים הזמינים באתר האינטרנט שלנו. לאחר שתלמד את הבסיס, תוכל לבדוק את הסרטונים שלנו על גילוח שיער הגוף ועל עיצוב שיער הפנים. תוכל גם למצוא סרטונים רבים נוספים ב עמוד ה-YouTube™‎ של Gillette.

  חזור למעלה
 8. היכן מיוצרים מוצרי Gillette?

  *סכיני הגילוח של Gillette מיוצרים בבוסטון החל משנת 1905. ככל שעלה הביקוש למוצרינו ברחבי העולם, הרחבנו את יכולות הייצור שלנו למדינות רבות ברחבי העולם. אך אנו ממשיכים לייצר בגאווה את סכיני הגילוח הטובים ביותר של Gillette בעיר הולדתנו, בוסטון, מסצ’וסטס.

  חזור למעלה
 9. אילו מרכיבים קיימים בדאודורנטים ובאנטי פרספירנטים של Gillette?

  באתר האינטרנט שלנו, כל עמוד של פירוט המוצר עבור דאודורנטים ואנטי פרספירנטים של Gillette כולל לשונית "מרכיבים" המציגה את המרכיבים הפעילים והבלתי פעילים של אותו מוצר ספציפי. תוכל גם למצוא מידע בנוגע לכל מרכיבי הריחות שלנו ברשימת הבשמים והניחוחות של P&G.

  חזור למעלה
 10. היכן אוכל למצוא מידע בנוגע להזדמנויות קריירה ב-Gillette?

  קבל מידע נוסף על ההזדמנויות באתר הקריירה של P&G.

  חזור למעלה
 11. היכן אוכל למצוא מידע בנוגע למכשירי הגילוח לנשים של Gillette?

  מכשיר הגילוח Venus של Gillette עוצב במיוחד כך שיתאים לקימורים ולקווי המתאר הייחודיים של נשים, והוא מותג סכיני הגילוח לנשים הנמכר ביותר בעולם. פרטים נוספים באתר https://gillettevenus.co.uk/en-gb

  חזור למעלה