איך מגלחים את הראש

איך לגלח את ראשך

טיפים לגילוח הראש

ראש מגולח למשעי הוא מראה אמיץ וקלאסי. בין אם המראה הזה חדש לך ובין אם לא, תוכל להשיג ולשמר את המראה והתחושה שאתה רוצה בעזרת הטיפים והכלים של Gillette.

השגת מראה הראש המגולח

להשגת קרקפת חלקה בכל גילוח, בצע את הצעדים הבאים:

שלב 1: רכך וקצר את שיערך

גילוח בזמן המקלחת או מיד אחריה מסייע להפוך זיפים לקלים לגילוח. ייתכן שתצטרך לקצר מעט את שיערך בעזרת מעצב כמו ה-KCG Trimmer.לפני הגילוח, בדוק את הקרקפת וחפש בליטות ושומות.

שלב 2: מרח ג'ל גילוח

הדבר יעזור עוד יותר בריכוך שיערך, ישפר את החלקת מכשיר הגילוח על העור ויסייע להגן על עורך מפני גירוי. הג'ל וקצף הגילוח של Gillette מסייעים לגילוח חלק מההתחלה עד הסוף.

שלב 3: הימנע מלהבים קהים

לפני הגילוח, בדוק את פסי הלחות. אם הם נראים דהויים או שהלהבים נראים קהים, אולי צריך להחליף את הסכין. בדוק את הסכינים להחלפה של Gillette או הירשם למועדון Gillette.

שלב 4: גלח בתנועות קלות ועדינות

גלח בתנועות קלות וחלקות תוך שימוש בלחץ אחיד. עבוד בדפוס שנוח לך – נסה לשנות כיוונים ו לגלח נגד כיוון הזיפים במשיכה השנייה.

שלב 5: גלח לאורך קווי המתאר

טכנולוגיית ה-FlexBall של מכשירי הגילוח של Gillette ProShield מאפשרת ללהבים לנוע בקלות סביב קווי המתאר של הקרקפת שלך. קפל את אוזניך כלפי מטה ועבוד סביבן כדי לשמור עליהן מפני חתכים.

שלב 6: שטוף להבים לעיתים קרובות

העבר את הסכין בעדינות מתחת לברז מדי כמה משיכות, מצידם הקדמי והאחורי של הלהבים, ואז נער מהם בעדינות את המים העודפים. אל תקיש במכשיר על הכיור ואל תנגב אותו במגבת; הרגלים אלה עלולים לקצר את חיי הסכין בכך שישפיעו על עיצובם המורכב של רכיבי הלהב. שטיפת הסכין תחת מים זורמים מסייעת בהסרת של ג'ל גילוח, שיער ועור מת.

שלב 7: מרח שוב ג'ל גילוח

לפני גילוח נוסף של אזור כלשהו, מרח שוב ג'ל גילוח כדי לסייע במניעת גירוי ופריחה מגילוח.

שלב 8: יבש במגבת

שטוף את ראשך במים קרים ויבש במגבת.

שלב 9: הוספת לחות

הוספת לחות מיד לאחר הגילוח באמצעות תחליב אפטר-שייב מסייעת להרגיע עור שזה עתה גולח; הוספת לחות כחלק משגרת הגילוח היומית שלך תסייע לקרקפת שלך להישאר רכה ומלאת לחות.

תיהנה מראשך החלק!

בעזרת הטיפים והכלים של Gillette, גילוח הראש יהיה פשוט וחלק.

האם המאמר הזה היה מועיל?