איך לגלח את הפנים שלך: המדע שמאחורי הגילוח

איך לגלח את פניך: המדע שמאחורי הגילוח

גילוח מושלם:

שגרת הגילוח היומית שלך נראית פשוטה – ואפילו קלה. מקציפים, מגלחים ושוטפים את הפנים, ומצפים לראות תוצאות מושלמות.

אבל נכון שלא כל כך קל להשיג תוצאות מושלמות? צריבת גילוח, פריחת גילוח, נפיחות, שריטות וחתכים, שערות שפוספסו – אלה ועוד עשויים להיות החלק הלא מושלם בשגרת הגילוח ’המושלמת’ שלך, אשר יכול בקלות להפוך את שגרת גילוח הבוקר שלך למטלה לא נעימה.

עם זאת, ניתן למזער את מרבית תקלות הגילוח הללו, או אף להימנע מהן, אם מתכוננים כראוי, משתמשים בכלים הנכונים ומבצעים את חמשת השלבים הפשוטים הבאים.

שלב 1: שוטפים את הפנים

התחל בשטיפת הפנים באמצעות סבון לניקוי עדין.

גילוח מושלם מתחיל במשטח נקי. שטיפת הפנים לפני תחילת הגילוח מנקה את העור משמנים, מלכלוך ומתאי עור מתים. שטיפת הפנים עוזרת להוסיף לחות לשערות הזקן שלך ולרכך אותן, ועל-ידי כך מצמצמת את הכוח הנדרש כדי לחתוך אותן.

שלב 2: מורחים ומקציפים

כעת, מרח על העור את קצף הגילוח או את ג'ל הגילוח המועדף עליך. פעולה זו עוזרת להפחית את החיכוך וליצור תנועה חלקה יותר של סכין הגילוח על העור. קרם הגילוח עוזר להגן על הפנים מפני חתכים ושריטות, ועוזר למנוע פריחת גילוח.

שלב 3: מגלחים - באמצעות סכין גילוח מתקדם ומרובה-להבים

גילוח באמצעות סכין גילוח מתקדם ומרובה-להבים – כמו כל סכיני הגילוח מסדרת Gillette Fusion5 – הוא חובה אם רוצים להשיג את הגילוח המושלם. כאשר אתה בוחר את סכין הגילוח הבא שלך, חפש סכין גילוח מרובה-להבים עם ידית מתכווננת , עם להבים הממוקמים על קפיצים וציר כוונון קדמי, עם להב נוסף לגילוח מדויק בגב המחסנית של סכין הגילוח ועם פסי לחות.

חשוב לזכור גם כי טיפול נאות בסכין הגילוח הינו חיוני להשגת גילוח מושלם. סכיני גילוח מלוכלכים, ישנים או בלויים מגבירים את הסיכון ל חתכים, שריטות וגירויים. אם סכין הגילוח שלך עדיין במצב טוב, אין סיבה שתפעיל כוח או לחץ רב בזמן הגילוח - משיכות עדינות וחלקות אמורות להספיק, וסכין הגילוח אמור לעשות את רוב העבודה. אם סכין הגילוח שלך אינו עובד כך, כנראה הגיע הזמן שתחליף את הלהבים הישנים בחדשים.

שלב 4: שוטפים את סכין הגילוח

בזמן הגילוח, שטוף את הלהבים של סכין הגילוח לעיתים קרובות כדי להסיר מהם את השערות, את העור או את ג'ל הגילוח שהצטברו. אל תשכח ליישם שיטות נאותות לניקוי סכין הגילוח ולהימנע מטפיחת הסכין על הכיור; זה עלול להזיק מאוד לחלקים המעוצבים לגילוח מדויק.

לאחר שתסיים להתגלח, שטוף את הפנים עם הרבה מים כדי להסיר את כל ג'ל הגילוח או קצף הגילוח הנותר.

שלב 5: מוסיפים לחות לפנים

הגן על עור הפנים העדין שלך ליצירת גילוח מושלם עוד יותר, באמצעות קרם אפטרשייב או קרם לחות. הוספת לחות לאחר הגילוח מרווה ומרגיעה את העור, ועוזרת להגן עליו לקראת היום החדש.

ככל ששגרת הגילוח שלך טובה יותר, כך גם הגילוח עצמו יהיה טוב יותר. ג'ל הגילוח או קצף הגילוח של Gillette, עם סכיני הגילוח המתקדמים של Gillette. מעוצבים לגילוח המושלם.

האם המאמר הזה היה מועיל?