סגנונות זקן מקושקשים: הזקן בן 3 הימים

סגנונות עיצוב מרושלים לזקן: זקן זיפים

טיפוח הזקן - זקן זיפים / המראה המרושל

מראה זקן הזיפים, או המראה המרושל, הוא דרך נהדרת לקבל את המראה הגברי והקשוח מבלי לגדל זקן מלא. עם ה-Gillette STYLER הרב-תכליתי, תוכל להשיג מראה זה ועדיין להיראות מטופח.

מראה זקן הזיפים

יש אינספור סגנונות עיצוב לשיער פנים, אבל זה לא אומר שיהיה מסובך לעצב זקן זיפים. בין אם אתה רוצה לעצב את סגנון שיער הפנים הזה מאפס או לספר זקן מלא כך שיהפוך לעיצוב זה, הנה מספר עצות שינחו אותך בדרך הנכונה לעיצוב הפופולרי של זקן הזיפים:

שלב 1: בחר מסרק בעל אורך קבוע לעיצוב שיער הפנים

שימוש באורך המסרק הנכון במעצב שלך יכול לעזור לך לעצב את המראה שאתה רוצה. מכשיר Gillette STYLER הרב-תכליתי מגיע עם שלושה סוגי מסרקים (2 מ"מ, 4 מ"מ, 6 מ"מ) לבחירתך.

שלב 2: קצץ את שיער הפנים שלך

ספר את שערות הזקן שלך לאורך אחיד באמצעות המעצב. קיצוץ השערות לפני הגילוח עשוי לעזור להפחית משיכות בזמן הגילוח, ועשוי למנוע חסימה של הלהבים.

שלב 3: הגדר את צורת הזקן שלך

הסר את המסרק מהמעצב שלך וקצץ את זקנך על מנת להגדיר את צורת זקנך. לתוצאות העיצוב הטובות ביותר, נסה לשמור על שיער קצר יותר על הצוואר והלחיים.

שלב 4: בדוק סימטריה תוך כדי הביצוע

אך היזהר שלא לקצץ יותר מדי בניסיון ליצור איזון.

שלב 5: הכן את הפנים שלך

שטוף את פניך במים חמימים על מנת לסייע בהוספת לחות לשיער כהכנה לגילוח. לאחר מכן, מרח ג'ל לגילוח על חלקי הפנים שברצונך לגלח לגמרי, כולל הצוואר והלחיים שלך. שימוש בג'ל לגילוח עשוי לסייע בהפחתת חתכים, פצעים וגירויים.

שלב 6: גלח בתנועות קלות ועדינות

חבר את סכיני הגילוח לידית Gillette STYLER שלך וגלח בתנועות קלות ועדינות, לקבלת גילוח צמוד. כל סכיני הגילוח של פיוז'ן מתאימים ל-STYLER.

שלב 7: שטוף את הלהבים לעתים קרובות

שטיפת הלהבים לעיתים קרובות במהלך הגילוח מונעת הצטברות של שערות וקצף גילוח על קצוות הלהבים והמחסנית; דבר השומר על תפקודו המיטבי של סכין הגילוח שלך.

שלב 8: סדר קצוות עם הלהב המדויק

בחלקם האחורי של כל סכיני הגילוח של פיוז'ן נמצא להב מדויק; השתמש בלהב זה על מנת לעזור להגדיר את צורת קו הזקן שלך ולהשיג קצוות נקיים.

שלב 9: שטוף, יבש במגבת והוסף לחות

שטוף את פניך במים קרירים. יבש במגבת והשתמש באפטרשייב או באלם על מנת להרגיע את העור.

הפכת למומחה בעיצוב זקן הזיפים והמראה המרושל!

בעזרת הסכינים ומכשירי העיצוב של Gillette אפשרויות הטיפוח האישי שלך הן אינסופיות.

האם המאמר הזה היה מועיל?