גילוח שיער פנים: רויאל בירד ועז

סגנונות עיצוב זקן תיש: זקן מלכותי

טיפוח הזקן - זקן תיש מלכותי

הזקן המלכותי, או זקן התיש המלכותי, הוא שפם המעוגן לרצועת סנטר. נשמע פשוט, לא? עם ה-Gillette STYLER הרב-תכליתי, תוכל להשיג מראה זה.

מראה הזקן המלכותי

ייש אינספור סגנונות עיצוב לשיער פנים, אבל זה לא אומר שעיצוב זקן תיש מלכותי יהיה מסובך. הנה סדרה פשוטה של צעדים שינחו אותך בדרך הנכונה לעיצוב הפופולרי של זקן התיש המלכותי:

שלב 1: בחר מסרק בעל אורך קבוע לעיצוב שיער הפנים

שימוש באורך המסרק הנכון במעצב שלך יכול לעזור לך לעצב את המראה שאתה רוצה. מכשיר KCG Trimmer הרב-תכליתי מגיע עם שלושה סוגי מסרקים לבחירתך.

שלב 2: קצץ את שיער הפנים שלך

ספר את שערות הזקן שלך לאורך אחיד באמצעות המעצב. קיצוץ השערות לפני הגילוח עשוי לעזור להפחית משיכות בזמן הגילוח, ועשוי למנוע חסימה של הלהבים.

שלב 3: הגדר את צורת זקן התיש שלך

הסר את המסרק מהמעצב שלך וקצץ את זקנך על מנת להגדיר את צורת זקן התיש המלכותי. לתוצאות העיצוב הטובות ביותר, נסה לשמור על שיער קצר יותר על הצוואר והלחיים

שלב 4: בדוק סימטריה תוך כדי הביצוע

אך היזהר שלא לקצץ יותר מדי בניסיון ליצור איזון.

שלב 5: הכן את הפנים שלך

שטוף את פניך במים חמימים על מנת לסייע בהוספת לחות לשיער כהכנה לגילוח. לאחר מכן, מרח על חלקי הפנים שברצונך לגלח לגמרי - אלה שאינם חלק מהזקן המלכותי - ג'ל לגילוח. שימוש בג'ל לגילוח עשוי לסייע בהפחתת חתכים, פצעים וגירויים.

שלב 6: גלח בתנועות קלות ועדינות

חבר את סכיני הגילוח לידית KCG Trimmer שלך וגלח בתנועות קלות ועדינות, לקבלת גילוח צמוד. כל סכיני הגילוח של פיוז'ן מתאימים ל-STYLER.

שלב 7: שטוף את הלהבים לעתים קרובות

שטיפת הלהבים לעיתים קרובות במהלך הגילוח מונעת הצטברות של שערות וקצף גילוח על קצוות הלהבים והמחסנית; דבר השומר על תפקודו המיטבי של סכין הגילוח שלך.

שלב 8: סדר קצוות עם הלהב המדויק

בחלקם האחורי של כל סכיני הגילוח של פיוז'ן נמצא להב מדויק; השתמש בלהב זה על מנת לעזור להגדיר את צורת זקן התיש ולהשיג קצוות נקיים.

שלב 9: שטוף, יבש במגבת והוסף לחות

שטוף את פניך במים קרירים. יבש במגבת והשתמש באפטרשייב או באלם על מנת להרגיע את העור.

הפכת למומחה בעיצוב זקן התיש המלכותי!

בעזרת הסכינים ומכשירי העיצוב של Gillette אפשרויות הטיפוח האישי שלך הן אינסופיות.

האם המאמר הזה היה מועיל?