האבולוציה של מכונת הגילוח

מהפכת מכשיר הגילוח

סכיני הגילוח התפתחו באופן דרמטי במהלך המאה שעברה. מערכת סכין הגילוח הראשונה, עד ה-SkinGuard, שעוצב עבור גברים עם עור רגיש Gillette תמיד הייתה שם בחזית פיתוחי הפתרונות לגילוח. בוא לראות איך החדשנות של ג'ילט מייצרת גילוח טוב יותר כבר מעל למאה שנה.

המאה מתחילה עם ערכת סכין הגילוח

ב-1903, השיקה ג'ילט את ערכת סכין הגילוח הראשונה בעולם - סכין גילוח המורכב משני חלקים עם להב דו-צדדי דק, חזק וחד המחובר לידית הניתנת לשימוש חוזר. זמן קצר בלבד לאחר שערכת סכין הגילוח של ג'ילט הגיעה לשוק, הגיעו המכירות של סכין הגילוח למיליונים. למעשה, עדיין אפשר להשיג את הלהב הכפול Gillette ®Platinum-Plus שלנו.

האבולוציה של מכונות גילוח בטיחות של ג'ילט

כולם אוהבים את הקלאסי והמוכר. ג'ילט מציגה את הלהב הכפול Gillette Platinum-Plus.

תקופה של חדשנות בתחום סכיני הגילוח

ב-1971, ג'ילט קידמה עוד יותר את החדשנות בתחום סכיני הגילוח עם השקתו של ה-Trac II ®, סכין הגילוח הראשון עם שני להבים. זמן קצר לאחר מכן, ב-1977, ג'ילט קידמה בשנית את סכין הגילוח עם מערכת Atra/Contour. מערכת זו סיפקה לגברים את העוצמה של שימוש במחסנית הראשונה בעלת להב כפול עם ראש מתכוונן, המאפשר ללהבים להתאים עצמם בצורה טובה יותר לקווי המתאר של הפנים לגילוח קרוב יותר מבעבר.

”ג'ילט השיקה את ערכת סכין הגילוח הראשונה בעולם - סכין גילוח המורכב משני חלקים עם להב דו-צדדי דק, חזק וחד המחובר לידית הניתנת לשימוש חוזר„.

פריצת מחסום הביצועים

ב-1998, ג'ילט הרקיעה שחקים והעניקה לגברים גילוח קרוב וחלק אף יותר*, עם השקת ה-MACH3®, סכין הגילוח הראשון עם טכנולוגיית שלושת הלהבים. ג'ילט המשיכה לשפר ולהציג חידושים עבור ערכת ה-MACH3, והרחיבה את יכולות סכין הגילוח עד לדגם ה-MACH3 Turbo הנוכחי, הכולל חומרי סיכה רבים יותר וסקין גארד גדול יותר בהשוואה ל-MACH3.

מכונה מודולרית ראשונה של חיבה

החדשנות של ג'ילט נפרשת על פני יותר ממאה שנה.

טכנולוגיה בפעולה

ב-2006, סכיני הגילוח מסדרת פיוז'ן הושקו בגרסה ידנית וחשמלית. הם כוללים חמישה להבים ומעניקים תחושת נוחות גדולה יותר מאשר ה-MACH3. ה-Fusion ProGlide® הושק ב-2010, וקידם את הדיוק והביצועים אף יותר עם להבים דקים יותר ועדינים יותר.**GILLETTE BODY™ , שהושק ב-2014, שינה את תחום גילוח שיער הגוף של גברים, כאשר פיתחנו את סכין הגילוח הראשון שהותאם במיוחד למבנה הגוף הגברי. באותה שנה התחולל גם השלב הבא באבולוציית הגילוח - Fusion ProGlide עם טכנולוגיית FlexBall™, סכין גילוח בעל יכולת הטיה רב-כיוונית שנועד להגביר למקסימום את שטח המגע עם כל קווי המתאר של פני הגבר. לבסוף, Fusion ProShield העלה את הסיכוך לרמה גבוהה יותר ב-2015. בעזרת סיכוך לפני ואחרי הלהבים, ProShield מגן בזמן הגילוח כדי להגן עליך מפני גירויים.

החדשנות של היום

סכין הגילוח הבא תמיד נמצא מעבר לפינה

ג'ילט לעולם אינה מפסיקה לחפש דרכים לשפר את חוויית הגילוח שלך. אנו רוצים לעזור לך להיראות, להרגיש ולפעול הכי טוב שאתה יכול מדי יום, וזה מה שמניע אותנו במטרתנו להעניק לגברים את הגילוח הקרוב והמדויק ביותר בעולם. לפני יותר ממאה שנה, קינג ק' ג'ילט אמר ”אנחנו נפסיק לייצר סכיני גילוח כשלא נוכל עוד להמשיך לשפר אותם„.

* לעומת Sensor2 Plus ** ארבעת הלהבים הראשונים לעומת פיוז'ן

האם המאמר הזה היה מועיל?