טיפים לגילוח עור רגיש

אם אתה סובל מדלקת גילוח או מחתכים בעת הגילוח, קרא בהמשך לקבלת טיפים לגילוח עור רגיש ותתחיל ליהנות מגילוח חלק ונוח יותר ללא גירויים.

מדריך לגילוח עם פחות גירויים

שלב 1: הרטב והכן את העור והפנים

ראשית, הרטב את העור ושיער הפנים. גילוח במהלך או אחרי מקלחת חמה מרכך את השיער ומאפשר לסכין להחליק יותר בקלות. השתמש בסקראב לפנים או שתוף והסר שומן, לכלוך ועור מת.

שלב 2: הקצף

השתמש בג’ל גילוח, קצף או קרם באיכות גבוה לעור רגיש. הקצף ומרח את כל האזור לסייע להגנה מפני גירוי במהלך הגילוח. הנח לג’ל להיספג לפני שאתה מתחיל.

שלב 3: גלח

הכי חשוב- השתמש בסכין גילוח שעוצבה במיוחד לעור רגיש- כגון Gillette SkinGuard, עם טכנולוגיה מתאימה שמבטיחה שהלבהים מגלחים את השיער תוך כדי הגנה על העור. בדוק את הלהבים לפני שאתה מתחיל להתגלח: להבים קהים עלולים לגרום למשיכות ולמריטות ולהביא לגירוי, צריבה ופריחה. התגלח בתנועות קלות ועדינות. המנע מלעבור על אותו אזור יותר מדי פעמים שכן זה יכול לגרום לגירוי. שטוף את הלהבים בתדירות גבוהה והוסף ג’ל גילוח במידת הצורך. שיער פנים גדל בכל מיני כיוונים - נסה לגלח בכיוון שמרגיש הכי נוח. השאר את האזורים הרגישים בפנים לסוף הגילוח. כשמאפשרים לג’ל הגילוח להישאר יותר זמן ולהיספג, השיער נהיה רך יותר וקל יותר לגילוח. השתמש בלהב הבודדת Precision Trimmer מאחור לגילוח אזורים שקשה להגיע אליהם, למשל מתחת לאף.

שלב 4: הרגעה

שטוף את פניך במים קרירים ויבש בטפיחה. עסה את הפנים באפטר שייב מועשר בלחות כדי להשיב את הלחות לעורך ולהרגיע אותו.

האם המאמר הזה היה מועיל?