שכב את המיתוסים הגדולים על גילוח

המיתוסים המובילים לגבי גילוח - מנופצים

המיתוסים המובילים לגבי גילוח - מנופצים

המיתוסים המובילים לגבי גילוח - מנופצים

מיתוסים הנוגעים לגילוח הם כמו אגדות אורבניות. הצד המדעי במוח שלך יודע שהם לא אמתיים, אבל אם זה כל כך ברור שהם שקריים, איך יכול להיות שהם עדיין קיימים? הנה כמה מהמיתוסים הפופולריים ביותר, מנופצים ב-100%.

1

גילוח בכל יום גורם לשיער הזקן לצמוח מהר יותר. או עבה יותר. או כהה יותר.

אם סבתות היו נפגשות כדי לספר מעשיות על גילוח, זה היה הסיפור הראשון. צמיחת השיער, עוביו וצבעו נשלטים על ידי גנים, לא על ידי תדירות הגילוח.
2

סכיני גילוח חדשים גורמים לחתכים רבים יותר

ההפך הוא הנכון: סביר יותר להניח שסכין גילוח ישן או סכין בעל להב פגום יגרמו לחתכים. ככל שהלהב קהה יותר, כך עליך להפעיל יותר לחץ כדי להתגלח, והלחץ הוא שגורם לחתכים הללו. אם אתה מרגיש כאילו הלהב מושך את עורך, או שהגילוח לא מרגיש קרוב כבדרך כלל, סימן שכנראה הגיע הזמן להחליף את הלהב. דרך אחת פשוטה בה תוכל להימנע מהצורך לנחש היא להצטרף למועדון הגילוח של ג'ילט. אנו נדאג לשלוח לך את הלהב, ואתה תדאג למראה שלך.
3

יש להחליף סכין גילוח פעם בשבוע

המהירות בה סכין הגילוח הופך לקהה תלויה במספר משתנים: איכות הלהב ואופן ייצורו, התדירות בה אתה מתגלח, ההכנה לגילוח עם או בלי ג'ל גילוח והאופן בו אתה מטפל בלהב לאחר כל גילוח. לאחר שנים של תצפיות באלפי גברים מתגלחים, אנו יודעים שכל אחד קצת שונה, וכי על הגברים לסמוך בסופו של דבר על תחושותיהם האישיות לגבי הזמן בו יש להחליף להב. סביר להניח שהחלפת להב פעם בשבוע תכופה מדי אם אתה משתמש בלהב איכותי. לדוגמה, אחד מהלהבים הטובים ביותר של ג'ילט יכול להעניק לגברים עד חודש של גילוח.*
4

גברים אמתיים לא מתגלחים מתחת לצוואר

בין אם אתה קורא לזה "גילוח שערות הגוף" או "טיפוח הגוף" לגילוח האזור שמתחת לצוואר יש מעריצים רבים, מאוד. אחד הסקרים של ג'ילט מראה כי כמעט 4 מכל 10 גברים מגלחים או מסירים לחלוטין את השערות שם למטה. 7% סוררים הודו שהם גילחו את שערות גופם באותו סכין גילוח שהשותף שלהם לדירה משתמש כדי לגלח את פניו... נו באמת, חבר'ה.אז עכשיו אתה יודע. אבל כמו המיתוס של שבוע עבודה בן 40 שעות והמיתוס של תרגיל ליצירת ריבועים בבטן בן-רגע, סביר להניח שמיתוסים פופולריים אלה לגבי הגילוח לעולם לא ייעלמו לצמיתות.

* על בסיס שלושה או ארבעה גילוחים בשבוע.

האם המאמר הזה היה מועיל?